KELL

نوستالژی: شهاب حسینی مجری ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک سال 86

نوستالژی: شهاب حسینی مجری ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک سال 86

3/20/2020 · نوستالژی: شهاب حسینی مجری ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک سال 86 855 پاپ تی وی 3.5 هزار دنبال‌ کننده

شهاب حسینی در برنامه تحویل سال94 به تلویزیون می آید!؟

شبکه‌های سیما مدت کوتاهی است فعالیت‌های نوروزی خود را آغاز کرده‌اند؛ فعالیت‌هایی که در رأس آنها برنامه تحویل سال و انتخاب تهیه‌کننده و مجری برای این برنامه‌ها است.

سال‌ تحویل تلویزیون با علیخانی، ضیاء و شهاب حسینی ….

شبکه پنج هم برای زمان تحویل سال برنامه «فرش بهشت» را در نظر گرفته است. به گزارش روابط عمومی این شبکه، این برنامه را محمد قنبری تهیه می‌کند و اجرای آن را احتمالا شهاب حسینی به عهده خواهد داشت.

ویژه برنامه‌های تحویل سال 99 در تلویزیون

⁣ به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه های سیما به مناسبت نوروز ۹۹ برنامه های مختلفی را تدارک دیده اند که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم.. شبکه یک سیما⁣ ویژه برنامه تحویل سال «فرمول یک …

شهاب حسینی تکذیب کرد

شهاب حسینی، بعد از اعلام نامش به عنوان گزینه اجرای برنامه تحویل سال شبکه پنج، روز گذشته در پیامی به هفت صبح حضورش را به عنوان مجری در ویژه برنامه تحویل سال تکذیب کرد و گفت که هیچ وقت، هیچ کجا و در هیچ شرایطی حاضر نیست به …

مجریان برنامه سال تحویل 94

برنامه های سال تحویل 94 تلویزیون توسط مدیران شبکه ها اعلام شدند و احسان علیخانی، علی ضیاء و شهاب حسینی اجرای برنامه های سال تحویل را به عهده خواهند داشت.

تماشای ویدئو ندا سلیمانی برنامه ویژه سال تحویل در شبکه …

تماشای ویدئو ندا سلیمانی برنامه ویژه سال تحویل در شبکه ایران کالا از آی-ویدئو … نوستالژی شهاب حسینی مجری ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک سال 86.

برنامه‌های تحویل سال مشخص شد + اسامی مجریان

همزمان با ساعات پایانی سال ۹۷ و نخستین ساعات آغاز سال جدید، ویژه‌برنامه‌های تحویل سال در شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج، هفت، افق و جام‌جم نیز با حضور مهمانان مختلف راهی آنتن می‌شود.

برچسب‌ها:, , , , , , ,