KELL

پایان ست اول دیدار ایران با آمریکا با برتری آمریکا

پایان ست اول دیدار ایران با آمریکا با برتری آمریکا – تماشا …

پایان ست اول دیدار ایران با آمریکا با برتری آمریکا در پایان ست اول والیبال ایران و آمریکا با نتیجه 27 به 29 ایران را شکست داد.

پایان کار والیبال ایران با باخت به آمریکا – مشرق نیوز

بازیکنان آمریکا 5 امتیاز مستقیم از دفاع در این ست کسب کردند. بازیکنان آمریکا که به بازی ماشینی و بدون افت کیفیت در تمام طول بازی در جهان مشهور هستند در ست سوم نیز برتری خود را حفظ کردند.

لیگ جهانی والیبال؛ ایران در دومین بازی مغلوب آمریکا شد …

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در لیگ جهانی والیبال مقابل آمریکا با نتیجه ۳-۱ مغلوب این تیم شد.

والیبال ایران با شکست برابر آمریکا از صعود به دور نهایی …

در ادامه ناتوانی بازیکنان جوان ایران در تبدیل توپ اول به امتیاز، باعث شد آمریکا در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی برسد تا بازی در مجموع دو بر صفر به سود آمریکا شود. ست سوم؛ ۲۶-۲۴ آمریکا

آمریکا ۳ – ایران صفر/ پایان کار شاگردان کولاکوویچ در مرحله …

بازی برابر دو تیم در این ست ادامه یافت اما آمریکا در نهایت ۲۷ بر ۲۵ پیروز شد. ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۱ به سود آمریکا. ایران ابتدا با نتیجه ۲ بر صفر از آمریکا پیش افتاد.

رقابت بین ایران و آمریکا؛ این بار در فوتبال دختران

ایران در نخستین مسابقات مقابل تیم قدرتمند آمریکا قرار گرفت و با نتیجه ۶-۰ مغلوب شد. دختران ایران چند موقعیت گلزنی را از دست دادند و دو بار هم توپ را به تیر دروازه زدند.

پایان هفته‌های جنجالی با پیروزی والیبال ایران مقابل لهستان

ایران که در شب اول مقابل کانادا به پیروزی دست یافته بود با برتری دو امتیازی روبروی لهستان، جمع امتیازاتش را به ۲۱ رساند تا با یک بازی بیشتر از فرانسه در صدر بایستد. … با احتساب آمریکا که در …

برچسب‌ها:, , , , , ,