KELL

پرتاب به هدف از راه دور 11 با بازیکنان معروف : توپ فوتبال

پرتاب به هدف از راه دور 1 :بشقاب و توپ بسکتبال

پرتاب به هدف از راه دور 1 :بشقاب و توپ بسکتبال

مداحی معروف به تو از دور سلام پویانفر

ویدیو بعدی پرتاب به هدف از راه دور 11 با بازیکنان معروف : توپ فوتبال از کانال یادگیری

فوتبال – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

فوتبال (به انگلیسی: Football) یک ورزش تیمی و محبوب‌ترین ورزش در بیشتر کشورهای جهان است. فوتبال را دو تیم یازده‌نفره متشکل از بازیکنان فوتبال با یک توپ فوتبال بر روی چمن طبیعی یا مصنوعی با هدف گل‌زدن انجام می‌دهند.

بسکتبال – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بسکتبال (به انگلیسی: Basketball) یا توپ سبد ورزشی گروهی است که در آن دو گروه پنج ‌نفره در یک سالن مستطیل‌شکل به بازی می‌پردازند. هدف بازی پرتاب توپ به درون سبدهایی به قطر ۴۶ سانتی‌متر و به ارتفاع ۳٫۰۴۸ متر است که در دو سمت …

پرتاب های عجیب بازیکن پیکان برابر پرسپولیس

* از ۱۴ پرتاب بلند محمدی، تنها دو تا منجر به موقعیت شد. یکی در دقیقه ۳۰ که مدافع پیکان ضربه سر را به بالای دروازه زد و دیگری در دقیقه ۶۹ که توپ به تیرک خورد.

تمرین با نشاط هیولا با هدف ایجاد همبستگی برای بازیکنان رده …

تمرین با نشاط هیولا – یکی از مهمترین وظایف مربیان مدرسه فوتبال ، ایجاد علاقمندی بازیکنان به فوتبال است و به همین دلیل ایجاد فضایی شاد و مرفه به مربیان رده های پایه بسیار توصیه میگردد .

تحقیق در مورد ورزش بیسبال + ابعاد زمین و اصطلاحات آن – دانش‌چی

همه چیز درباره ورزش بیسبال و اصطلاحات آن. ورزش بیسبال چیست؟ ورزش بیسبال ( به انگلیسی: Baseball) نوعی ورزش تیمی است که ابزار آن چوب (چُفته) و توپ است که توسط ۹ بازیکن در یک زمین چمن انجام می‌شود. ورزش بیسبال در قرن ۱۹ از ورزش …

5 ربات نظامی برتر و پیشرفته‌ی جهان

یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های دنیا مربوط به بخش نظامی است. گرچه بعضی از این فناوری‌ها در ظاهر ترسناک به‌نظر می‌رسند اما بسیاری از ربات های نظامی جهان انسان‌ها را نجات داده و ایمنی سربازان را بالا می‌برند.

آموزش شوت زدن در فوتبال

شوت های بلند(راه دور) 1.این بسیار مهم است که یاد بگیرید که چگونه شوت های بلند بزنید تا بتوانید به این طریق برای بازیکن هم تیم خود که در بالای زمین قرار دارد توپ را بفرستید. 2.در حالیکه بدنتان به …

هفده حرکت اسکرین در بسکتبال (سد شدن) که تمام بازیکنان و …

2. به هنگام مانع شدن از بازیکن بدون توپ، از عقب رو به جهتی باشید که می خواهید هم تیمی تان حرکت کند. نکته 3: ایجاد تماس. بازیکن باید مطمئن شود که با بازیکن حریف به هنگام ایجاد اسکرین تماس دارد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,