KELL

پوستر شهید مرادعلی قربانی

پوسترهای زیبا با موضوع اربعین

نويد شاهد تهران بزرگ مجموعه اي از پوستر هاي زیبا و جذاب به مناسبت اربعین حسینی را جمع آوري کرده است که تقدیم حضورتان می شود.

مجموعه پوستر «اربعین حسینی»

اربعین حسینی چهلمین روز شهادت امام حسین(ع) که با ۲۰ صفر مصادف است و زیارت اربعین از اعمال خاص این روز است که بنابر روایتی از امام حسن عسکری(ع) از نشانه‌های مؤمن دانسته شده است. نوید شاهد البرز پوسترهایی را در نظر گرفته که …

بنیاد شهید و امور ایثارگران اندیمشک، میزبان پیکر مطهر شهید …

نوید شاهد – شهریار خسروی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اندیمشک گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران اندیمشک دو شب میزبان پیکر مطهر شهید والامقام مهدی نظری خواهد بود.

سربازی در شرایط سخت

جمعه | ۲۸ آذر ۱۳۹۹ 2020 December 18 |. صفحه اول; اخبار. خبر | گزارش | مصاحبه | یادداشت | خبرنگاران افتخاری

پهلوانانی که از فرش به عرش رسیدند

شهیدان «داریوش ریزوندی» و «محمود شهبازی» پهلوانانی بودند که دل از تعلقات دنیوی بریده و با نثار جان پاک خود از فرش به عرش بال پرگشوده و آسمانی شدند.

شهید عرب پیشرو حفظ آرمان هاي انقلاب

با شروع جنگ تحميلي معرفت به معبود را به عنوان يك وظيفه الهي ضروري دانست و بر اثر همين اعتقاد راسخ به عنوان پاسدار در جبهه ها حضور یافت. زندگی نامه شهید

معرفی کتاب / آخرین خلوت

در این کتاب زندگی نامه، وصیت‌نامه، مصاحبه، خاطرات، شعر و آثار یازده شهید بوشهر گردآوری شده است.

پرواز نیمه تمام سارا

شهید سارا معززی به همراه خانواده خود برای تعطیلات با هواپیما از مقصد ارمنستان به تهران در حال پرواز بودند. هواپیمای ایشان در هشت کیاومتری اشتهارد مورد اصابت موشک زمین به هوا قرار گرفت و همه آنها به شهادت رسیدند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,