KELL

چگونه راهی قدرتمند برای رها کردن خلاقیت تان پیدا کنید؟

تیم هارفورد: راهی قدرتمند برای رها کردن خلاقیت شما …

2/15/2640 · از افراد خلاق و پر صبر چه می‌توانیم بیاموزیم؟ آنها «چند کاری با سرعت آهسته می‌کنند»، پروژه‌های متعدد را فعالانه جلو می‌برند و بر اساس حالشان موضوعات را تغییر می‌دهند — بدون آنکه هول شوند.

راهکارهای افزایش تمرکز و حضور ذهن

یک راه درست برای ابراز احساس تان پیدا کنید؛ مثلا یادداشت کردن احساسات روزانه، خلاقیت های هنری و یا حتی فعالیت بدنی. بیرون رفتن و در فضای باز بودن، استرس را کاهش داده و تمرکز را بیشتر می کند.

7 تکنیک طلایی و فوق العاده برای به وجود آوردن تفکر خلاق …

1/1/1970 · برای اینکه تغییر زیادی در خلاقیت‌تان ایجاد کنید، سعی کنید با افراد بیشتری در ارتباط باشید؛ به‌خصوص با کسانی که با شما تفاوت دارند. سعی کنید بخشی از زمان خود را با افرادی بگذرانید که سبک …

هفت چیزی که باید رهایشان کنیم تا موفق شویم! | بیشتر از یک نف

10/22/2018 · در اینجا هفت راه وجود دارد تا بتوانید از موفقیت هایتان پشتیبانی و حمایت کنید! افکار منفی را رها کنیم. اگر راهی به ذهن افراد موفق بود، می توانستیم نظم و انظباط ذهن آنها را ببینیم!

چطور برای درس‌خواندن انگیزه پیدا کنیم؟ بخش اول | گاج مگ …

بخش‌هایی را که به خوبی درک نکرده‌اید، پیدا کنید. با توضیح دادن مطالب برای دوستان یا اعضای خانوادۀ خود، چه به صورت رسمی و چه دوستانه، اطلاعات خود را در مورد موضوع عمیق‌تر کنید.

۱۹ عبارت‌ تأکیدی قدرتمند برای معامله‌گران؛ کلماتی که معجزه …

1/6/2021 · در این مقاله به شما یاد می‌دهیم که چگونه عبارات تأکیدی مثبت مخصوص به خودتان را بسازید و برای ترید و معامله‌گری از آن استفاده کنید.

برای پولدار شدن چگونه فکر کنیم؟ *( چگونه ذهن ثروتمند …

ترس و تردید ذهن انسان را درگیر خود می کنند و هرقدر که بیشتر به آن ها بها دهیم قوی تر می شوند. زمانی که نمی توانم را باور کنید، ذهن تان دیگر درگیر یافتن راه حل نمی شود. رها می کند.

چطور ایده های خلاقانه برای کسب و کار جدید خود پیدا کنیم …

برای این که به یک ایده خلاقانه برسید باید تفکر رسیدن سریع به کسب درامد بیشتر را از ذهن خود خارج کنید و کلا به پول فکر نکنید ( حداعقل زمانی که برای یک ایده در خال فکر کردن هستید ).

برچسب‌ها:, , , , , , ,