KELL

کاهش مصرف آب در کشاورزی – کشت یونجه با سوپرجاذب

سوپر جاذب کشاورزی تراوا Tarava – کیمیا تراوا تک

قابلیت نگهداری آب در خاک و کاهش 50% الی 70% مصرف آب. افزایش %10 الی 20% محصول به جهت نگه داری مداوم آب و مواد غذایی در کنار ریشه. کاهش مصرف کود مورد نیاز گیاه. رشد سریع تر و همچنین افزایش عمر گیاه. جلوگیری از هدر رفت آب به دلیل نگه داری آب و مواد غذایی درون ساختار خود. جلوگیری از تبخیر …

چگونگی استفاده از سوپر جاذب در گیاهان مختلف | بازار بزرگ …

2- کاربرد سوپرجاذب بسته به نوع گیاه ، بافت خاک ، شرایط اقلیمی و کیفیت آب ، موجب کاهش آب مصرفی به میزان 70-50%می شود که این مقدار برای گیاهان گلدانی 75-50% ، زمینهای چمن 40- 15%، گیاهان زراعی در شرایط زراعی 40-20% است.

طرح توجیهی استفاده از سوپر جاذبهای کشاورزی – شرکت بشری امین

تحقیقات انجام شده در مورد استفاده از سوپرجاذب در زمینه های مختلف کشاورزی ، جنگل کاری و فضای سبز شهری ثابت کرده است که بکارگیری سوپرجاذبهای کشاورزی درکاهش هزنه ها و افزایش بازدهی و سودآوری قطعی و انکارناپذیر است و افزایش مصرف سالانه آن موید همین مطلب است .

آب مورد نیاز و روش های آبیاری یونجه تحت شرایط مختلف جهت …

یونجه گیاهی است که در برابر خشکی مقاومت نسبی دارد. با این حال محصول یونجه خوب در اراضی با خاک های مناسب و عمیق و آب فراوان تولید می شود. یونجه دارای ریشه های عمیقی است، به طوری که در شرایط مطلوب خاک و رطوبت، ریشه …

تولید هر محصول چقدر آب می‌خورد | ایران آنلاین

8/12/2015 · استراتژی مدیریت آب آمار بالا به وضوح نشان می‌دهد مدیریت مصرف آب بویژه در بخش کشاورزی برای حفظ منابع آب کشور ضرورت دارد. وزارت جهاد کشاورزی به عنوان متولی بخش کشاورزی برنامه هایی برای بهینه شدن مصرف آب در این بخش اجرا کرده یا در دست اجرا دارد.

برچسب‌ها:, , , ,