KELL

کنترل کولر گازی ال جی کنترل مارکت

کنترل مارکت – کنترل کولر گازی

کنترل مارکت، بزرگ ترین فروشگاه توزیع کننده کنترل کولر گازی در ایران. محصولات ما شامل انواع کنترل کولر گازی ال جی ، کنترل کولر گازی جنرال ، کنترل کولر گازی سامسونگ ، کنترل کولر گازی مدیا ، کنترل کولر گازی اجنرال ، کنترل کولر گازی پاناسونیک ، کنترل کولر گازی …

راهنمای کار با کنترل کولر گازی ال جی LG – فریدون روحی

دکمه وضعیت حرکت دمپرها Chaos Swing. به روی کنترل کولر گازی ال جی دکمه ای تعبیه شده است که می توانید حرکت دمپرها به سمت بالا / پایین را تنظیم کنید. دکمه روشن / خاموش تایمر On / Off Timer. می توانید برای روشن و خاموش شدن دستگاه با استفاده از تایمر، ساعت مشخص تنظیم کنید. دکمه تنظیم ساعت Time Setting.

راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی ال جی | آموزش استفاده …

4/22/2020 · نحوه استفاده از کنترل کولر گازی ال جی برای تنظیم فن این دستگاه به این شکل است که ابتدا باید با استفاده از دکمه ON/OFF کولر گازی را روشن کنید. سپس دکمه MODE را چندین بار فشار دهید تا علامت فن را روی صفحه نمایش کنترل کولر گازی ببینید.

آموزش نحوه کار با ریموت کنترل کولر گازی ال جی و سامسونگ و…

دکمه خاموش و روشن ساعت زمان سنج off/on Time زمان سنج یا تایمر کولر گازی می باشد که مربوط به زمان خاموش و روشن شدن کولر می باشد که با این دکمه تنظیم می شود. Time Setting مربوط به تنظیم زمان کولرگازی می باشد. اگر می خواهید زمانی برای روشن و خاموش شدن کولر انتخاب نمایید، از این دکمه ی ریموت …

کولر گازی ال جی آی کنترل 24 هزار LG Split I-CONTROL …

شرکت ال جی برای فروش بیشتر کولرگازی های خود از یک قابلیت ویژه با نام آی کنترل « i-control » بهره گرفته است. این ویژگی، کولر گازی BSMA24K را به یک دستگاه کم مصرف برایتان تبدیل می کند و به طور دلخواه امکان کنترل مصرف انرژی را به شما خواهد داد.

برچسب‌ها:, , , ,