KELL

کودکان را از استرس کرونا دور نگه دارید

استرس کرونا را چگونه از خود و کودکانمان دور کنیم؟ | ستاره

کودکان و استرس کرونا. کودکان نیز از اخبار و اطلاعات همه‌گیری که در رابطه با ویروس کرونا در جریان است در امان نیستند. ما باید هشیار باشیم و از کودکان بپرسیم که چه چیزی در رابطه با این بیماری شنیده‌اند و از آن‌ها پشتیبانی کنیم؛ بدون آن‌که زنگ خطر را در ذهن آن‌ها به صدا درآوریم.

چگونه کودکان را از کرونا دور نگه داریم؟

3/1/2020 · پرسش هشتم: چگونه کودکان را از استرس کرونا دور کنیم ؟ خبرگزاری ایمنا

راههای جلوگیری از استرس ابتلا به ویروس کرونا در کودکان و …

مطرح کردن موضوع به‌صورت قصه کمک زیادی به آرام‌سازی کودکان می‌کند. همچنین نقاشی با موضوع بیماری کرونا می‌تواند کودک را از استرس دور نگه داشته و در عادی‌سازی آن موثر است.

۸ نکته برای محافظت از استرس کودکان در برابر کرونا …

کودکان حق دارند که درباره آنچه در جهان رخ می‌دهد، اطلاعات واقعی داشته باشند، اما افراد بالغ نیز وظیفه دارند که آنها را از استرس به دور نگه دارند. برای هر سنی از زبان مناسب آنها استفاده کنید، واکنش‌های آنها را زیر نظر بگیرید، و در برابر سطح اضطراب آنها حساس باشید. اگر پاسخ …

ترفندهای ناب برای مدیریت استرس کرونا در کودکان | سرسره

این مقاله را از زبان Deborah Farmer Kris ، نویسنده، معلم و مربی والدین بخوانید. او دو فرزند دارد و راهکارهای مفیدی را که در دوران قرنطینه و مقابله با کرونا برای مدیریت استرس خود و فرزندانش به کار برده، به اشتراک گذاشته است.

دور کردن استرس کرونا از خانواده | خبرگزاری صدا و سیما

دور کردن استرس کرونا از خانواده. برای رویارویی با استرس کرونا، در زمان‌های خاصی اخبار را دنبال کنید، از همواره صحبت کردن درباره آن پرهیز کنید و مراقب بهداشت روانی کودکان نیز باشید. به گزارش گروه وبگردی خبرگزاری صدا و سيما، شیوع بیماری‌های عفوني مانند ویروس کرونای فعلی …

۸ نکته برای محافظت از استرس کودکان در برابر کرونا | رسانه …

کودکان حق دارند که درباره آنچه در جهان رخ می‌دهد، اطلاعات واقعی داشته باشند، اما افراد بالغ نیز وظیفه دارند که آنها را از استرس به دور نگه دارند.

کرونا ویروس و مراقبت از سلامت روان کودکان – خبرآنلاین

اما در هر حال باید به سوال‌های او -هرچند ناراحت‌کننده باشند- با حوصله پاسخ دهید و با یادآوری انجام کارهایی که در توان کودک است، مانند شستن دست‌ها، اجتناب از روبوسی و دست‌دادن و کاور کردن عطسه و سرفه و کارهایی که شما برای محافظت از خانواده انجام می‌دهید از نگرانی او بکاهید.

نکات بهداشت و نظافت برای اینکه ویروس کرونا را از خانه …

پیش از غذا خوردن دست‌ها را به مدت ۲۰ ثانیه با آب و صابون شسته و مطمئن شوید که کودکان نیز همین کار را انجام می‌دهند.

10 روش و نحوه دور کردن استرس در زمان خواب شبانه

استرس در خواب را اینگونه دور بزنید. 4. نفس کشیدن در سمت چپ را تمرین کنید: سوراخ بینی راست خود را با انگشت شست راستتان مسدود کنید و تنها از سوراخ بینی چپ خود نفس عمیق بکشید.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,