KELL

گشتی در روستای سیدی بوسعید تونس

تور تونس (سیاحتی در سرزمین کارتاژها) | 29 اسفند

جمعه 1398/01/02. امروز گشت‌های جذابی پیش‌روی‌مان خواهد بود. از موزه کارتاژ بازدید می‌کنیم، گشتی در منطقه زیبای سیدی بوسعید خواهیم زد و از موزه باردو دیدن خواهیم کرد. گشت مدینه و بازار تونس از دیگر برنامه‌های ما خواهد بود پس از گشت‌های …

شهرک سیدی بوسعید در تونس – گردشگری – میمیک

سیدی بوسعید، یک شهر کوچک و زیبا در کشور تونس و در آفریقا می باشد. از جاذبه های گردشگری منحصر به فرد این شهرک می توان به معماری خاص خانه های آبی و سفید و فضای زیبایی که دارد اشاره کرد.

تور تونس (سیاحتی در سرزمین کارتاژها) | 7 شهریور

بازدید از موزه باردو، سید بوسعید معروف به شهر آبی، بلوار حبیب بورقیه(شانزلیزه تونس)، گشتی در شهر کارتاژها، تور ارزان اسفند 99 همراه با دالاهو مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی خاص 7 روزه | اجرا از: 1399-06-07 تا: 1399-06-13

تونس، نوروز 99 (سیاحتی در سرزمین کارتاژها) | 29 اسفند

پس از رسیدن به تونس به هتل محل اقامت خود می‌رویم و تا پایان روز وقت آزاد برای گشت بلوار حبیب بورقیه(شانزلیزه تونس) و سیدی بوسعید را خواهیم داشت.

سفر به تونس – حومه تونس – قسمت دوم: سیدی بو سعید

یه جورایی انگار کارتاژ و سیدی بوسعید “لواسون” و “فشم” تونس هستند. دختر و پسرهایی که توی این منطقه ها دیده می شدند با آدمهای معمولی توی شهر خیلی از نظر ظاهر تفاوت داشتند.

۱۵ زیباترین روستاهای دنیا را بشناسید – مجله کسب و کار بازده

سیدی بوسعید در شمال شهر تونس پایتخت تونس، قرار دارد و با غرور بسیار بر فراز صخره‌ای مشرف به دریای مدیترانه به گونه‌ای واقع شده که چشم‌اندازهای بسیار حیرت انگیزی خلق کرده است.

برچسب‌ها:, , , , ,