KELL

۴داستان باور نکردنی راجع به کریستیانو رونالدو

۴داستان باور نکردنی راجع به کریستیانو رونالدو

۴داستان باور نکردنی راجع به کریستیانو رونالدو 83 جهان شگفت انگیز 6 دنبال‌ کننده

سخنان بزرگان فوتبال راجع به کریستیانو رونالدو | طرفداری

در پرتغال بیشتر از آنکه درباره تیم صحبت شود راجع کریستیانو صحبت میشود. او 90 درصد تیممان را تشکیل میداد، بدون او هیچ نبودیم.” پله: “کریس رونالدو بیشترین شباهت را به رونالدیو برزیلی دارد. گلزنی است که توانسته بیش از 300 گل برای رئال بزند. یکی از …

هواداران کریستیانو رونالدو | قهرمان یورو

کریستیانو رونالدو: از خدا خواستم که یک شانس دیگر به من بدهد؛ به این بازیکنان باور داشتم کریستیانو رونالدو که همراه با تیم ملی پرتغال در فرانسه تاریخ سازی کرد، به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

به مناسبت تولد کریستیانو رونالدو ؛ سخنان بزرگان فوتبال …

در پرتغال بیشتر از آنکه درباره تیم صحبت شود راجع کریستیانو صحبت میشود. او 90 درصد تیممان را تشکیل میداد، بدون او هیچ نبودیم.” پله: “کریس رونالدو بیشترین شباهت را به رونالدیو برزیلی دارد.

گاف عجیب رونالدو در مورد قهرمانی های بارسلونا ! | بارسانیوز

رسمی : لیست تیم بارسلونا برای دیدار با سویا اعلام شد

کریستیانو رونالدو | قلم سپید

حالا طرفداران رئال مادریدی که بازیکن محبوبشان کاکا ست برای دل خوش شدن خود فیلم ها و ویدئو های دوران اوج کاکا را نگاه می کنند.یادمان نرود که کاکا،بعد از کریستیانو رونالدو دومین بازیکن جهان است که به فوتبال زیبایی بخشید و دیدن آن را لذت بخش کرد.اما باید به کاکا فرصت داده شود و …

تبریک رونالدو به ایران | مجله شادابتور

تبریک جالب کریس رونالدو به ایران. کریستیانو رونالدو پس از شکست ایران برابر آرژانتین در صفحه شخصی خود در توئیتر بازی خوب ملی پوشان کشورمان را ستود و تبریک گفت. رونالدو نوشت: تبریک می گویم، باور نکردنی بازی کردید. شما مستحق برد بودید.

بوفون نمی تواند رقیب رونالدو برای توپ طلا باشد ؛ نظر جالب …

اتفاقی باور نکردنی در جام جهانی ؛ میلاد محمدی مثل رونالدو !

برچسب‌ها:, , , , , , ,