KELL

■سلامتی را به هم عیدی بدهیم

سلامتی را به هم عیدی بدهیم – ایرنا

زهرا بهروزی فر درباره برنامه خود برای نوروز ۹۹ به خبرنگار ایرنا افزود: به ناچار در منزل می‌مانیم، تصمیم همه فامیل این است که عید دیدنی‌ها را به عید فطر موکول کنیم و برای تبریک‌های عید به صورت تلفنی و تماس تصویری بسنده کنیم.

۱۴ روز تا رهایی؛ بزرگ ترین عیدی را به هم بدهیم

3/21/2020 · اگر این چند روز را رعایت کنیم، به همدیگر، سلامت را عیدی داده ایم و نفسی به راحتی خواهیم کشید. شکستن زنجیره مرگ با خود ماست، با تک تک ما.—–بیشتر بخوانید:

14 روز تا رهایی؛ بزرگ ترین عیدی را به هم بدهیم – عصر ایران …

اگر این چند روز را رعایت کنیم، به همدیگر، سلامت را عیدی داده ایم و نفسی به راحتی خواهیم کشید. شکستن زنجیره مرگ با خود ماست، با تک تک ما.

“سلامتی” عیدی من به تو/ نوروز امسال مهمان مجازی هم باشیم …

چقدر شایسته است نوروز امسال بجای اسکانس های تازه و نو و هدایای دیگر، به همدیگر سلامتی هدیه بدهیم. “سلامتی” عیدی من به تو/ نوروز امسال مهمان مجازی هم باشیم – باشگاه خبرنگاران | خبر فارسی

عیدی نوروز ۹۹، ماندن در خانه به سلامتی هم – ایرنا

سلامتی را به هم عیدی بدهیم. بیرجند – ایرنا – یکی از جذابیت‌های نوروز از دیرباز در ایران عیدی دادن و عیدی گرفتن به ویژه…

عیدی به دوستان و خانواده چی بدهیم؛ ارزان و متفاوت

3/15/2021 · عیدی‌ نوشتنی هم گزینه خوبی است. اگر دست به قلم هستید به دوستان‌تان یک عیدی اختصاصی و لذت‌بخش بدهید. یک نامه درباره آنها که گریزی به اتفاقات و خاطرات‌تان دارد برایشان بنویسید. مرور خاطرات هم برای شما لذتبخش است هم آنها را حسابی به وجد خواهد آورد.

به پرسنل شرکت‌مان عیدی چی بدهیم؟ – خبرآنلاین

2/17/2021 · به پرسنل شرکت‌مان عیدی چی بدهیم؟. هدیه سال نو یک راه معمول و البته همیشه موثر برای ارتقای فرهنگ سازمانی شماست. اما حتما تجربه‌اش را دارید که سخت‌ترین کار در این مورد، همان قدم اول و انتخاب هدیه برای گروه بزرگی از افراد با سلایق متفاوت است!

برچسب‌ها:, , , , , ,